Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne i Kongres Bezpiecznej Terapii

18-19 Maja 2019, Global Expo, Warszawa, Sobota 09:00 - 18:00, Niedziela 10:00 - 17:00

Aktualności

Najnowsze wiadomości od PharmacyShow

Dołącz do Nas

Pozostańmy w kontakcie poprzez media społecznościowe

Kup Bilet

Prosta i szybka rejestracja

Warsaw Pharmacy Show

30 PLN
  • Wstęp na Warsaw Pharmacy Show
Kup bilet

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Warsaw Pharmacy Show 2019

Zaczynamy za:

Nasza Misja

Warszawskie Targi Farmaceutyczne, to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu zacieśnienie współpracy miedzy farmaceutą a lekarzem, optymalizację i zwiększenie efektywności opieki medycznej wobec pacjenta oraz ukazanie możliwości i osiągnięć, jakie niesie współczesna farmacja i technologia. Kluczowym elementem targów jest wymiana doświadczeń i budowanie konstruktywnego dialogu między ekspertami branży farmaceutycznej, medycznej i ekonomicznej oraz promowanie rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego. W dobie starzejącego się społeczeństwa, szczególną uwagę poświęcamy pomocy mobilnej ludziom w wieku emerytalnym pokazując szeroką gamę produktów polepszających komfort życia pacjenta. Warsaw Pharmacy Show, to również świetna okazja dla studentów farmacji i medycyny do nawiązania kontaktów z przyszłym pracodawcą, świadomym konieczności kształcenia i inwestowania w kapitał ludzki.

Partnerzy

Patronat i współpraca

Zostań wystawcą

Jeśli chciałbyś aby Twoja firma znalazła się wśród wystawców na największych targach w Europie Środkowo-Wschodniej, skontaktuj się z nami.

Miejsce targów

Szczegóły lokalizacji, które mogą Cię zainteresować

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO - unikatowe miejsce na mapie stolicy, łączące nietypową, postindustrialną architekturę i wyjątkowe cechy funkcjonalne. Kompleks dysponouje restauracją dla 350 gości, parkingiem na 1400 aut, galerią z ofertą budownictwa oraz wyposażenia wnętrz, a także hotelem ze 150 pokojami.

Niezależnie od tego czy podróżujesz samochodem, pociągiem czy drogą lotniczą, łatwo trafisz do Global Expo.

Transport

17 linii autobusowych,

2 linie tramwajowe,

4 połączenia pociągem

Parking

1400 miejsc parkingowych

Gdzie nocować?

Sprawdź listę hoteli i pensjonatów na booking.com.

About Warsaw

Warszawa jest ekscytującym, barwnym, nowoczesnym miastem, które jest zarówno przyjazne obcokrajowcom jak i stosunkowo tanie. Stolica skupia siedziby wielu międzynarodowych marek.